TEKNOFEST 2023 Başvuruları Uzatılan Yarışmalar İçin Son 3 Gün

TEKNOFEST 2023 kapsamında başvuru süreleri 05 Ocak tarihine kadar uzatılmış olan yarışmalar için son 3 gün! Cumhuriyetimizin 100. Yılında İstanbul, Ankara ve İzmir’de coşkusu üçe katlanacak TEKNOFEST heyecanına ortak olmak, yarışmalara başvuru yapmak için bu fırsatı kaçırma. 

TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali kapsamında düzenlenen dünyanın en büyük teknoloji yarışmalarına yoğun bir başvuru talebi oluştu. Başvuru süreleri uzatılan yarışmalar içinde son dönemece girildi. 

13 milyon TL’nin üzerinde ödül, 30 milyon TL’nin üzerinde malzeme desteğinin verileceği TEKNOFEST 2023’te Üniversite Öğrencileri Araştırma Proje YarışmalarıLise Öğrencileri Kutup Araştırma Projeleri ve Lise Öğrencileri İklim Değişikliği Araştırma Projeleri Yarışmaları için son başvuru tarihi 05 Ocak 2023 saat 17.30’dur. 

Türkiye tarihinin en büyük ödüllü teknoloji yarışmaları olan TEKNOFEST teknoloji yarışmalarına www.teknofest.org web sitesinden başvuru yapabilirsiniz. Projeni tamamla TEKNOFEST 2023’te sende yerini al!

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Vozol 12000 istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı