Atatürk Dolmabahçe’de Nutuk Okuyor

BJK, Cumhuriyetimizin 100. Yılı ve kulüplerinin 120. Yılı Kutlamalarını, Atatürk’ün üç boyutlu hologram Nutuk okumasıyla başlatıyor…

 

 

Ahmet Nur Çebi: “BJK olarak, 20 yaşımızdan beri Cumhuriyetiz… 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’mızı, Ata’mızın evinde, evimizde; bizzat Ata’mızın Nutuk’u okumasıyla kutlamaktan büyük onur ve gurur duyuyoruz.”

 

Ülkemizin en köklü ve 120 yıllık tarihiyle Avrupa’nın da ender kulüplerinden birisi olan BJKCumhuriyetimize ve Ata’mıza yaraşır etkinliklerle “29 Ekim Cumhuriyet Bayramı”nı kutlamaya hazırlanıyor. 

 

Vodafone Park’ın, Dolmabahçe tarafına bakan terasında gerçekleşecek ve Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün Nutuk’unu hologram teknolojisiyle tekrar okuyacağı özel etkinlik; kutlamaların en anlamı bölümünü oluşturuyor.   

 

Saat 18:00’de, Vodafone Park önünde, BJK’li taraftarlar ve vatandaşların buluşmayla başlayacak Cumhuriyet Bayramı kutlamaları; Saat 19:03 rap grubu Motive’nin konseri ile devam edecek. 

 

Saat tam 20:00’de gerçekleşecek Ata’mızın Nutuk’u okuması ardından kutlamalar; on binlerce BJK taraftarı ve vatandaşlarımızın Ağaçlı Yol’dan, Barbaros Meydanı’na yürümesiyle devam edecek. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları, Beşiktaş Belediyesi tarafından organize edilen Duman’ın konseri ile sona erecek.  

 

Ahmet Nur Çebi: “BJK olarak, 20 yaşımızdan beri Cumhuriyetiz… 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’mızı, Ata’mızın evinde, evimizde; bizzat Ata’mızın Nutuk’u okumasıyla kutlamaktan büyük onur ve gurur duyuyoruz.”

 

BJK kutlamaları ve Cumhuriyetimizin 100. yılı ile ilgili bir açıklama yapan BJK Başkanı Ahmet Nur Çebi, “Beşiktaş Jimnastik Kulübü olarak, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’mızı, Ata’mızın evinde, evimizde; bizzat Ata’mızın Nutuk’u okumasıyla kutlamaktan büyük onur ve gurur duyuyoruz. BJK olarak, 20 yaşımızdan beri Cumhuriyetiz… Atamızın izindeyiz ve sonsuza kadar da izinde olacağız… 120 yıllık geçmişimizle ülkemizin en köklü spor kulübü olarak, Cumhuriyetimizin ruhunu en anlamlı şekilde yansıtmak görevimizdi; bu görevi yerine getirmenin huzurunu yaşıyoruz. Tüm taraftarlarımızı ve vatandaşlarımızı 29 Ekim Saat 18:00’de Vodafone Park önünde coşkumuzu paylaşmaya davet ediyorum.” dedi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Vozol 12000 istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı